Лінгвістичний гурток в цьому році почав свою роботу в ньому діти вивчають польську мову, культуру, традиції.
На сучасному етапі розвитку суспільства основним завданням державної освітньої політики є створення умов для розвитку особистості й творчої самореалізації кожного громадянина. Цьому сприяє вивчення іноземних мов.

Головна їх мета – надати основи знань про мову, що дозволить забезпечити достатньо високий рівень спілкування та грамотного письма, необхідний для успішної індивідуальної та соціальної діяльності, міжкультурного взаєморозуміння.
Минулого року в школі почав діяти проект для старшокласників «Подвійний атестат», було підписано договір про співпрацю школи з вищими навчальними закладами Польщі. На літні канікули учні відвідали Польщу і заклади в які вони б бажали вступити в подальшому.
Під час відвідування Польщі учні нашої школи пройшли мовне випробування під час спілкування з носіями мови.
Тому адміністрація школи взяла до уваги побажання учнів, і був відкритий гурток вивчення польської мови.
Керівник гуртка Герасименко Т.ОГ. кожної середи з 16.00-18.15 учні мають можливість відвідувати лінгвістичний гурток.

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Вересень 2018 Наступна