Школа вже 8 років має художньо-естетичний профіль тому уроки хореографії стали необхідність, а так як багато учнів бажають займатись і після уроків було відкрито гурток Спортивні танці, який із задоволенням відвідують учні всіх класів. Заняття проходять кожної середи початок занять 16.00-18.15. Керівник гуртка «Спортивні танці» Вейгаш Анна Юріївна
У хореографічних постановках використовуються цікаві сюжетні композиції, а також композицій з допоміжними матеріалами (стрічками, іграшками), відповідно до вікової категорії дітей.

Наші гуртківці завжди приймають активну участь в усіх шкільних заходах, їх префесійну майстерність можуть оцінити не тільки учні школи, педколектив але й батьк гості , які завжди присутні на шкільних святах.
Вихованці гуртка постійно беруть участь у конкурсах і фестивалях художньої самодіяльної творчості.

Мета гуртка – сприяти естетичному та фізичному розвитку дітей, розвитку музичного смаку, почуття ритму, пластики, координації рухів тощо. Робота хореографічного гуртка спрямована на забезпечення потреб особистості у творчій реалізації, на створення умов для гармонійного розвитку гуртківців. Психологічна атмосфера на заняттях гуртка сприяє ефективному виявленню обдарувань дитини, здатності до творчості, формуванню ціннісного ставлення дітей та підлітків до власного здоров'я. Увага приділяється пропаганді здорового способу життя, формуванню у вихованців відповідального ставлення до свого фізичного «Я».
У роботі керівник гуртка Анна Юріївна використовує нестандартні форми навчання: робота в малих групах, вправи на асоціацію, рольові ігри, сюжетно-рольові ігри, імітаційні ігри, вправи на розвиток уяви і фантазії, тощо. Організовує роботу гуртка таким чином, щоб вона сприяла розвитку естетичного смаку, фантазії дітей, їх духовному збагаченню.

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Грудень 2018 Наступна