Дорофєєва Надія Олександрівна – керівник гуртка «Настільний теніс» - вчитель фізкультури
Надія Олександрівна керує гуртком «Настільний теніс» не перший рік.
Вихованці її гуртка добре володіють технікою гри в теніс, вони свої навички передають більш слабим дітям адже в школі на коридорах стоять ігрові столи для гри в теніс, щоб діти були заняті під час перерв Дорофєєва Н.О. влаштовує змагання між класами, паралелями переможців нагороджують заохочувальними призами.
Гурток працює два рази на тиждень за графіком понеділок з 15.30-17.25 та четвер 15.30-17.25, в гуртку задіяні учні 5-11 класів.

Настільний теніс як вид спорту сприяє розвитку уваги, швидкості реакції, триманості, рухливості.
Основною метою гуртка є формування у вихованців установки на здоровий спосіб життя, виховання цілеспрямованості, вольових якостей, самостійності, психологічної стійкості, почуття відповідальності.
Навчальний матеріал розрахований на поступове та послідовне розширення теоретичних знань та практичних умінь та навичок. У вихованців формується уявлення про настільний теніс як вид спорту, гру, що розвиває фізичні характеристики людини, розвивається спритність, швидкість реакції, зосередженість, зібраність.
Полушкіна Олена Вікторівна - керівник гуртка «Настільний теніс» - вчитель фізкультури
Керує гуртком Олена Вікторівна багато років, її вихованці добре володіють технікою гри, вони допомагають керівнику гуртка в навчанні початківців . Заняття в гуртку проходять середа: 15.30-17.25 та п’ятниця 15.30-17.25

Протягом першого року вихованці вивчають:
правила гри в настільний теніс, елементи техніки гри:
ударна позиція гравця;
види ударів по м'ячу;
види подач м'яча з підкручуванням, тощо.
історію розвитку настільного тенісу;
як правильно виконувати елементи техніки гри:
ударна позиція гравця;
види ударів по м'ячу;
види подач м'яча з підкручуванням, вести рахунок гри.
дотримуватись правил техніки безпеки;
особистої гігієни, ремонтувати інвентар;
користуватися методичною літературою, таблицями.
За програмою другого року навчання можуть займатися діти, які вже мають теоретичні знання і практичні вміння з цього виду спорту. Діти беруть участь у міських та обласних змаганнях.
Завдання:
удосконалення тактичного малюнка гри;
підготовка до участі в кваліфікаційних змаганнях;
удосконалення швидкості реакції, координації рухів, зорової точності;
вихованці оволодівають елементами настільного тенісу (підрізка, накат);
вчаться правильно вести рахунок гри, правильно використовувати та ремонтувати спортивний інвентар.
Гуртківці беруть участь у товариських зустрічах серед гуртківці мають можливість продовжити навчання.
За програмою третього року навчання настільним тенісом можуть займатися діти, які вже мають навички гри, набуті на заняттях першого - другого років навчання. Гра в настільний теніс розвиває увагу, швидкість реакції, стриманість, рухливість. Всі якості набуваються в результаті систематичних занять.
Навчальний матеріал розрахований на поступове та послідовне розширення теоретичних знань і особливо практичних умінь та навичок, набутих раніше.

Хто відвідував наш сайт?

Попередня Грудень 2018 Наступна