• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Переможці районних,міських олімпіад

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Англійська мова

1.Кузьмицький Ростислав – ІІІ місце – 9-Б клас - Триндик І.С.

Біологія

1.Пшонкін Максим – ІІІ місце – 8-А клас - Ветлицька Г.М.

Офісні технології

1.Олійник Артем – ІІІ місце – 9-Б клас - Дуднік Т.О.

Комп'ютерна анімація

1. Гусленко Діана – ІІІ місце – 6-Б клас

2. Тертишнік Артем – ІІІ місце – 6-А клас

3. Михайлова Альона - ІІІ місце – 11-А клас.

Комп'ютерна графіка

1. Тертишнік Артем – ІІ місце – 6-А клас

2. Черняк Катерина –ІІІ місце -7-А клас

3. Кучеренко Дар'я - ІІІ місце – 7-А клас.

Образотворче мистецтво

1. Кучеренко Даря - ІІІ місце – 7-А клас

2. Лобанова Анастасія - ІІІ місце – 7-А клас

3. Комар Софія - ІІ місце – 8-А клас

4. Шемета Марта – ІІ місце – 8-А клас

5. Горобенко Дар'я – ІІІ місце - 8-А клас

6. Підлісна Оксана – І місце – 9-Б клас

7. Семененко Єва – ІІ місце – 9-Б клас

8. Багінська Богдана –ІІ місце – 10-А клас

9. Кожедуб Каріна – ІІІ місце – 10-А клас

10. Карпенко Лідія – ІІІ місце – 10-А клас

11. Молодікова Тетяна - ІІІ місце – 10-А клас

12. Леоненко Ніна – ІІІ місце – 11-А клас.

Українська мова та література

1. Синчук Кирило - ІІІ місце – 7-А клас

2. Бреус Олександра – ІІІ місце – 8-Б клас

3. Стеценко Анастасія – ІІІ місце – 9-Б клас

4. Жуковина Влада – ІІІ місце – 11-Б клас

Географія

1. Гапон Олександр – ІІІ місце – 9-Б клас.

Правознавство

1.Чекалкіна Олександра – ІІ місце – 9-А клас

2. Ковалевська Вікторія – ІІ місце – 9-А клас

Зарубіжна література

1. Синчук Кирило – ІІ місце – 7-А клас

2. Полюлях Віталій – ІІІ місце – 7-А клас

3. Михайлова Альона – ІІ місце – 1-А клас

4. Борець Вероніка – ІІІ місце – 11-А клас

5. Жуковина Влада – ІІІ місце – 11-Б клас.

Фізична культура

1.Альохіна Дар'я- ІІ місце – 11-Б клас

Хімія

1. Оранська Анна – ІІІ місце – 11-Б клас

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівськоїмолоді

імені Тараса Шевченка

1. Наушенко Дар'я – ІІ місце – 5-А клас

2. Полюлях Ольга – ІІ місце – 5-Б клас

3. Бедкіна Вікторія – ІІІ місце - 6-А клас

4. Кащенко Анна – ІІІ місце – 7-А клас

5. Тоцька Катерина – ІІ місце – 9-Б клас

6. Альохіна Дар'я – ІІІ місце – 11-Б клас.

XVII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

1. Гончарова Єлизавета – ІІІ місце – 3-Б клас

2. Козачук Єлизавета – ІІ місце – 4-А клас

3. Полюлях Ольга – ІІ місце – 5- Б клас

4. Омельченко Марія – ІІІ місце – 5- А клас

5. Бедкіна Вікторія – ІІІ місце – 6-А клас

6. Синчук Кирило – ІІ місце – 7-А клас

7. Ващук Аліна – ІІІ місце – 9-Б клас

8. Тоцька Катерина – ІІІ місце – 9-Б клас

9. Жуковина Влада – ІІІ місце – 11-Б клас.

2015-2016 навчальний рік

Переможці ІІ (районного) етапу XVІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика:

1. Чайка Катерина – учениця 3-Б класу – ІІІ місце

2. Козачук Єлизавета – учениця 3-А класу – ІІІ місце

3. Бакалова Єлизавета – учениця 4-Б класу – ІІІ місце

4. Синчук Кирило – учень 6-А класу – ІІ місце

5. Ковалевська Вікторія – учениця 8-А класу – ІІІ місце

6. Василюк Василь – учень 11-А класу – ІІІ місце

7. Клименко Альона – учениця 11-А класу – ІІІ місце.

Українська мова та література:

1. Бреус Олександра – 7-Б клас – ІІІ місце

2. Ковалевська Вікторія – 8-А клас – ІІІ місце

3. Багінська Богдана – 9-А клас – ІІІ місце

4. Бурлака Анастасія – 11-А клас – ІІІ місце

5. Василюк Василь – 11-А клас – ІІІ місце.

Зарубіжна література:

1. Буслаєв Ілля – учень 8-Б класу – ІІІ місце

2. Михайлова Олена – учениця 10-А класу – ІІІ місце

Історія

1. Жуковина Влада – учениця 10-Б класу – ІІІ місце

Образотворче мистецтво:

1. Багінська Богдана – учениця 9-А класу – І місце

Фізична культура:

1. Василюк Василь – учень 11-А класу – І місце

2. Мукосій Марія – учениця 11-Б класу – ІІІ місце

Трудове навчання:

1. Безкоровайна Мар'яна – учениця 11-Б класу – ІІ місце

Комп'ютерна графіка:

1. Комар Софія – учениця 7-А класу – ІІІ місце

Комп'ютерна анімація:

1. Михайлова Олена – учениця 10-А класу – ІІІ місце.

2014-2015 навчальний рік


2013-2014 навчальний рік

Результати районного конкурсу з укр. мови ім. Петра Яцика

Польовик Поліна Юріївна -6 клас -3 місце

Плахотнюк Дар'я Юріївна-7 клас -3 місце

Жуковина Влада Вадимівна- 8 клас -3 місце

Дубова Юлія Олександрівна-10 клас- 1 місце

Соловйова Марія Олексіївна -11 клас -3 місце

Переможці ІІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури

Дубова Юлія 10-А клас – ІІ місце

Результати районної олімпіади

трудове навчання

Русин Анастасія Олександрівна – 8б 3-місце

українська мова, література

Салієва Анастасія Юріївна -7а- 3 місце

Альохіна Дар'я Ігорівна 8б – 3 місце

Альохіна Вікторія Ігорівна 10а- 3 місце

Якубенко Вікторія Василівна 10а -3 місце

хімія

НІкитіна Анастасія Дмитрівна 11а-3 місце

Суляєв Валентин Вікторович 11а- 3 місце

Альохіна Вікторія Ігорівна 10а- 1 місце

Дубова Юлія Олександрівна 10а- 2 місце

Якубенко Вікторія Василівна 10а- 3 місце

світова література

Демочко Тетяна Юріївна 7а – 3 місце

Ващук Артем Андрійович 8а – 3 місце

Жуковина Влада Вадимівна 8б – 3 місце

Мукосій Марія Сергіївна 9б – 2 місце

Ткаченко Катерина Миколаївна 9а -3 місце

Дубова Юлія Олександрівна 10а -2 місце

образотворче мистецтво

Багінська Богдана Геннадіївна 7а -2 місце

Кожедуб Каріна Євгеніївна 7а- 3 місце

фізкультура

Бригидира Іван 11а – 3 місце

історія

Дубова Юлія Олександрівна 10а- 3 місце

Горобець Валерія Володимирівна 11а - 3 місце

Правознавство

Альохіна Вікторія Ігорівна 10а -3 місце

Географія

Горобець Валерія Володимирівна 11а – 3 місце

Дубова Юлія Олександрівна 10а- 3 місце

Сиваш Катерина Михайлівна 8а -3 місце

Біологія

Василюк Василь Анатолійович 9а – 2 місце

2012-2013 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

4-а
Анохіна Єлизавета - 3 місце у конкурсі ім. П. Яцика

5-б
Сергієнко Дар’я - 3 місце у конкурсі ім. П. Яцика

6-а
Плахотнюк Дар’я – 3 місце українська мова і література
Плахотнюк Дар’я – 3 місце конкурс ім. П. Яцика

7-а
Ващук Артем - 3 місце українська мова і література
Ващук Артем – 2 місце світова література

7-б
Альохіна Дар’я – 2 місце у конкурсі ім. П.Яцика

8-а
Ткаченко Катерина – 3 місце українська мова і література
Дубовий Назар – 1 місце хімія
Василюк Василь – 3 місце хімія
Ревич Діана – 3 місце англійська мова
Василюк Василь – 3 місце світова література
Ткаченко Катерина – 3 місце світова література

8-б
Мукосій Марія - -3 місце українська мова і література

9-а
Паншина Олена – 3 місце трудове навчання
Паншина Олена – 1 місце право
Паншина Олена – 2 місце конкурс ім. П.Яцика

9-б
Лігостаева Аліна – 3 місце українська мова і література
Дубова Юлія - 2 місце українська мова і література
Альохіна Вікторія – 1 місце хімія
Дубова Юлія – 2 місце хімія
Якубенко Вікторія – 2 місце хімія
Дубова Юлія – 3 місце історія
Якубенуо Вікторія – 3 місце істрія
Якубенко Вікторія – 1 місце право
Підлісна Людмила – 3 місце право
Дубова Юлія – 1 місце світова література
П’ятницька Леся – 3 місце світова література
Сандрик Аліна – 2 місце світова література
Якубенко Вікторія – 2 місце світова література
Підлісна Людмила – 2 місце світова література
Лігостаева Аліна – 3 місце світова література
Дубова Юлія – 2 місце конкурс ім. П.Яцика

10-а
Майшев Антон – 2 місце біологія
Майшев Антон – 3 місце економіка
Нікітіна Анастасія – 3 місце українська мова і література
Суляєв Валентин – 3 місце хімія
Нікітіна Анастасія – 3 місце хімія
Горобець Валерія – 3 місце історія
Хомин Ольга – 1 місце право
Нікітіна Анастасія – 3 місце конкурс ім. П.Яцика
11а
Кобилянська Марія 2 місце українська мова і література
Максимова Вероніка 3 місце українська мова і література
Максимова Вероніка 1 місце світова література
Кобилянська Марія 1 місце світова література

11б
Большакова Валерія 2 місце українська мова і література
Федорова Катерина 1 місце англійська мова
Данилюк Сергій 3 місце англійська мова
Большакова Валерія 3 місце світова література
Большакова Валерія 2 місце конкурс ім.П.Яцика

Кiлькiсть переглядiв: 775

Коментарi