• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Переможці Олімпіад-2016 сш №265

Переможці ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році

Англійська мова

1.Кузьмицький Ростислав – ІІІ місце – 9-Б клас - Триндик І.С.

Біологія

1.Пшонкін Максим – ІІІ місце – 8-А клас - Ветлицька Г.М.

Офісні технології

1.Олійник Артем – ІІІ місце – 9-Б клас - Дуднік Т.О.

Комп'ютерна анімація

1. Гусленко Діана – ІІІ місце – 6-Б клас-Дуднік Т.О.

2. Тертишнік Артем – ІІІ місце – 6-А клас-Коломієць М.М.

3. Михайлова Альона - ІІІ місце – 11-А клас.- Коломієць М.М.

Комп'ютерна графіка

1. Тертишнік Артем – ІІ місце – 6-А клас-Коломієць М.М

2. Черняк Катерина –ІІІ місце -7-А клас-Коломієць М.М

3. Кучеренко Дар'я - ІІІ місце – 7-А клас.-Дуднік Т.О.

Образотворче мистецтво

1. Кучеренко Даря - ІІІ місце – 7-А клас

2. Лобанова Анастасія - ІІІ місце – 7-А клас

3. Комар Софія - ІІ місце – 8-А клас

4. Шемета Марта – ІІ місце – 8-А клас

5. Горобенко Дар'я – ІІІ місце - 8-А клас

6. Підлісна Оксана – І місце – 9-Б клас

7. Семененко Єва – ІІ місце – 9-Б клас

8. Багінська Богдана –ІІ місце – 10-А клас

9. Кожедуб Каріна – ІІІ місце – 10-А клас

10. Карпенко Лідія – ІІІ місце – 10-А клас

11. Молодікова Тетяна - ІІІ місце – 10-А клас

12. Леоненко Ніна – ІІІ місце – 11-А клас.

Українська мова та література

1. Синчук Кирило - ІІІ місце – 7-А клас

2. Бреус Олександра – ІІІ місце – 8-Б клас

3. Стеценко Анастасія – ІІІ місце – 9-Б клас

4. Жуковина Влада – ІІІ місце – 11-Б клас

Географія

1. Гапон Олександр – ІІІ місце – 9-Б клас.

Правознавство

1.Чекалкіна Олександра – ІІ місце – 9-А клас

2. Ковалевська Вікторія – ІІ місце – 9-А клас

Зарубіжна література

1. Синчук Кирило – ІІ місце – 7-А клас

2. Полюлях Віталій – ІІІ місце – 7-А клас

3. Михайлова Альона – ІІ місце – 1-А клас

4. Борець Вероніка – ІІІ місце – 11-А клас

5. Жуковина Влада – ІІІ місце – 11-Б клас.

Фізична культура

1.Альохіна Дар'я- ІІ місце – 11-Б клас

Хімія

1. Оранська Анна – ІІІ місце – 11-Б клас

VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівськоїмолоді

імені Тараса Шевченка

1. Наушенко Дар'я – ІІ місце – 5-А клас

2. Полюлях Ольга – ІІ місце – 5-Б клас

3. Бедкіна Вікторія – ІІІ місце - 6-А клас

4. Кащенко Анна – ІІІ місце – 7-А клас

5. Тоцька Катерина – ІІ місце – 9-Б клас

6. Альохіна Дар'я – ІІІ місце – 11-Б клас.

XVII Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

1. Гончарова Єлизавета – ІІІ місце – 3-Б клас

2. Козачук Єлизавета – ІІ місце – 4-А клас

3. Полюлях Ольга – ІІ місце – 5- Б клас

4. Омельченко Марія – ІІІ місце – 5- А клас

5. Бедкіна Вікторія – ІІІ місце – 6-А клас

6. Синчук Кирило – ІІ місце – 7-А клас

7. Ващук Аліна – ІІІ місце – 9-Б клас

8. Тоцька Катерина – ІІІ місце – 9-Б клас

9. Жуковина Влада – ІІІ місце – 11-Б клас.

Кiлькiсть переглядiв: 138

Коментарi