• Відкриття спортивного залу після капітального ремонту

14 лютого 2017 року у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №265 м.Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу відбулося урочисте відкриття відремонтованого спортивного залу після капітального ремонту. Розділити радість учнів, батьківської громади та педагогічного колективу завітали почесні гості, люди, які здійснили мрію школярів, які подарували можливість відкривати нові спортивні таланти: депутат Київської міської ради Овраменко Олена Вікторівна, перший заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Челомбітько Вікторія Юріївна, заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Загородня Алла Вікторівна, начальник управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Іваніна Наталія Василівна, заступник начальника управління освіти Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Тодосова Галина Іванівна, дворазовий чемпіон з фехтування Чиж Юрій Іванович, воїн-інтернаціоналіст, майстер спорту по боксу, чемпіон України з боксу 1976 року Юрченко Володимир Ілліч.

До гостей свята звернулася директор школи Новікова Раїса Іванівна, яка висловила слова щирої й сердечної вдячності всім учасникам проекту, зокрема депутату Київської міської ради Овраменко Олені Вікторівні, за сприяння у реалізації проекту реконструкції спортивного залу школи. Приємним є і те, що змінився на краще і сам фасад спортивного залу, відремонтовано дах школи.

Урочисте дійство було позначене традиційним для відкриття закладів після реконструкції перерізанням стрічки. Право здійснити цю місію було надано депутату Київської міської ради Овраменко Олені Вікторівні, заступнику голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації Загородній Аллі Вікторівні, начальнику управління освіти Іваніні Наталії Василівні.

Зустрічали наших гостей випускники школи танцем «Калинова Україна» та хлібом-сіллю, як і годиться за українськими звичаями. Уже перед урочистим відкриттям вдалося створити атмосферу свята. Щоб висловити подяку за співпрацю у відновленні спортзалу, учні підготували спортивні виступи для наших гостей. Свої вміння показали учасники секції тхеквондо – переможці Чемпіонату Києва, України з тхеквондо (заслужений тренер України - Андрієвський Валерій Борисович), а також майстер-клас туристи, які є переможцями відкритої першості міста Києва зі спортивного орієнтування, скелелазіння (тренери – Балась Максим Сегійович, Дуднік Тетяна Олександрівна). Чудовий виступ підготували учень 7-Б класу Гунько Михайло та його молодша сестра Аліса зі спортивної гімнастики. Своїми енергійними танцями потішила команда шкільного клубу «Міккі Мауси», призери Чемпіонату Києва та Чемпіонату України з черліденгу 2016, а також учасники цьогорічного конкурсу з черліденгу. Окрасою свята став танцювальний колектив з композицією «Україна». Усі тренери школи є хорошими майстрами своєї справи на спортивній ниві і отримали подяки за сумлінну працю від депутата Київської міської ради Овраменко Олени Вікторівни.

Щоб завоювати спортивну нагороду, треба докласти немало зусиль, важко працювати, бути наполегливим. У кожного з нас є своя олімпійська висота, своя олімпійська сходинка. І головне – вірити у свої сили, мати велике бажання досягти успіху. Хай завжди в унісон б'ються серця нашої великої спортивної родини. Хай найяскравіші зірки неба освітлюють розмаїття життя школи!