День цивільного захисту

2018-04-17

17 квітня 2018 року в школі було проведено День цивільного захисту. На першому уроці класні керівник 1-11 класів провели тематичні класні години з метою ознайомлення учнів з правилами поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій побутового, техногенногго, соціального, природного та військового характеру. На другому уроці було проведено тематичні вікторини для учнів 5-6 класів; організовано виготовлення найпростіших засобів захисту органів ди хання для учнів та перегляд тематичних відеороликів для учнів 9-11 класів. На 3-7 уроках учні 10-11 класів демонстрували для учнів 5-6 класів надання першої мелдичної допомоги. Також вчителями фізичної культури на уроках були проведені спортивні змагання та естафети. Для учнів молодшої школи групи продовженого дня було організовано вікторини та конкурси на тему пожежної безпеки. В бібліотеці школи організували виствку літератури з питань цивільного захисту та провели колективне читання з учнями 3-х класів на тему "Навколишнє середовище і людина". Закінчився День ЦЗ в школі підведенням підсумками та нагородженнями переможців вікторин, спортивних змагань та естафет.

/Files/images/viber image.jpg

/Files/images/viber image 1.jpg