• НОВИНИ

2015-04-11

Адміністрація та педколектив школи вітає учнів, батьків та вчителів з Великоднем!!! Адміністрація та педколектив школи вітає учнів, батьків та вчителів з Великоднем!!!

"Христос воскрес!"-десь пролунало,

І на душі святково стало.Ось кошики із рушникамиНесуть до церкви із пасками.Святково свічки засвітились,І всі частунки освятились."Христос воскрес"-лунають дзвони.Хай зникнуть всякі перепони!Хай у душі панує свято,Хай успіхів буде багато!Хай завжди і у всім щастить.І хай вас Бог благословить!