Історія закладу освіти
Спеціалізована школа №265 м.Київ

4 травня 1987 року була відкрита загальноосвітня школа №265 у мальовничому мікрорайоні "Райдужний".

За 30-річну історію школа пройшла великий шлях, зустрівшись вочевидь з різними життєвими ситуаціями. Важливим є те, що випускники школи є гідними мешканцями Дніпровського району міста Києва. Сздание cпециалызована школа №265 м.Киеверед них кращі з кращих призерів світового рівня: чемпіони України з тхеквандо, фігурного катання, переможці творчих танцювальних конкурсів, Всеукраїнських олімпіад з базових і спеціальних дисциплін,призери Малої академії наук з конструювання, успішні працівники в галузях освіти, культури та промисловості.

Трішки про наш заклад

"Ті, що шукають премудрість,-знайдуть!" Нестор Літописець

Герб Спеціалізована школа№265 м.Київ Спеціалізована школа I-III ступенів № 265 міста Києва з поглибленим вивченням предметів художньо-естетичного циклу.

Вул.Райдужна,53 Тел.540-03-64,540-03-63

9 причин того,чому треба навчатися в спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 265 міста Києва з поглибленним вивченням предметів художньо-естетичного циклу

1. Людина стає успішною,коли у неї розвинені обидві півкулі головного мозку.Тільки музика, хореографія,образотворче мистецтво їх розвиває.

2. Учні перших класів мають можливість відпочити після обіду у пристосованих та обладнаних спальнях.

3. При вивченні предметів спеціалізації(музика,хореографія,образотворче мистецтво) у класі формуються дві групи.

4. Навчаємо грі на сопілці.

5. Учні вивчають інформатику з другого класу.

6. Маємо сучасні інтерактивні кабінети інформатики та хімії.

7. У 5 - 11 класах вивчається художня культура. В 10 класі вивчаються поглиблено предмети мистецтво та українська мова. При вивченні мистецтва учні вивчають теоретичний кур, модулі "Сценічне мовлення", "Акторська майстерність". При вивченні предмету образотворче мистецтво вивчаються модулі "Гркафіка"та "Живопис". З 5-го класу вивчаютьтся другі іноземні мови: польська (5-7 класи) та французька (8-9 класи).

8. Маємо сучасну площадку для футболу зі штучним покриттям.

9. В позаурочний час всі бажаючі учні можуть займатися англійською мовою, народно-сцегнічними танцями, бальними танцями, волейболом, футболом, шахами, туризмом.

При поглибленному вивченні предметів клас поділяється на 2 групи.

ПРИ ВСТУПІ ДО ШКОЛИ В 2-11 КЛАСИ НЕОБХІДНО ПРОЙТИ СПІВБЕСІДУ ЗА НАПРЯМКОМ НАВЧАННЯ.

* З 5-го класу вивчається дві іноземну мови:англійська,французька

* З 9-го класу співпрацюємо з польською гімназією м.Ченстохово по темі "Подвійний атестат".

Необхідні документи:

- Копія свідоцтва про народження;

- Медична картка дитини.

НАША АДРЕСА:м.Київ,вул.Райдужна,53

Контактні телефони: 540-03-64;540-03-68

Перспективи розвитку школи:

* Створення наукових лабораторій на базі школи;

* Відкриття інтернет-центру;

* Створення центру раннього розвитку дошкільнят;

ЗАПРОШУЄМО ВСІХ УЧНІВ ДО СПІВПРАЦІ!

НАБІР ДО 1-11 КЛАСІВ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ 540-03-63,540-03-68

Для нас важливо:

• забезпечити емоційне благополуччя кожного, розвивати самоповагу;
• розвивати здібності до творчого самовираження;
• формувати позитивнt ставлення до світу, до людей, до себе;
• розвивати навички комунікації, співпраці, взаємодії;
• охороняти і зміцнювати фізичне і психічне здоров'я дитини;
• виявляти, зберігати і підтримувати яскраву індивідуальність кожного.